Rudolphi Producties

Rudolphi Producties is de artistieke thuishaven voor zelfstandige theatermakers met een voorliefde voor theater dat dicht op de huid van de samenleving zit. Makers die onvoorwaardelijk voor kunst durven kiezen zonder daarbij de toeschouwer uit het oog te verliezen. Rudolphi Producties werkt met theatermakers van alle generaties; van net afgestudeerde toptalenten tot door de wol geverfde professionals die de hele wereld gezien hebben. We kiezen voor theater dat verbaast, ontroert, schuurt en verrast.

Makers waar wij de afgelopen jaren mee hebben gewerkt zijn o.a. Bodil de la Parra, Marlies Heuer, Waal en Wind (Eva Marie de Waal en Sophie van Winden), Jette Derlagen, Stephanie Louwrier, Naomi Velissariou, Magne van den Berg, René van ’t Hof en Carver.

Geselecteerd voor eerdere edities van Het Debuut zijn o.a. Tim Olivier Somer, Tarik Moree, Romano Haynes, Performancegroep ROTOR, La Isla Bonita, Firma Draak, Rundfunk, performancecollectief URLAND en George Tobal.

MEER INFO:
Rudolphi Producties
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36, 1052 VW Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Artistieke leiding & producent:
Marie-Anne Rudolphi – marie-anne@viarudolphi.nl, 020-6277555
Marketing:
Lisette Brouwer – lisette@viarudolphi.nl, 020-6277555
Klik hier voor meer info over ons

ANBI gegevens:
KvK: 34194310 / RSIN: 12427440
Jaarrekening 2018
Bestuursverslag 2018

Lees meer

Speellijst: Decemberdagen

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Wed 09 Oct 20.00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
Thu 10 Oct 20.00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
Fri 11 Oct 20.00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
Sat 12 Oct 20.00 première
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
Sun 13 Oct 15.00 matinee
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
; toon alle

Speellijst: Het Verbrande Huis (reprise)

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Sat 21 Dec 20.15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Tue 24 Dec 20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
Wed 25 Dec 15.00
Theater Bellevue
Amsterdam
Thu 26 Dec 15.00
Theater Bellevue
Amsterdam
Fri 27 Dec 20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
; toon alle

Speellijst: Het Debuut

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Thu 26 Sep 20.30
Pand P
Eindhoven
Fri 27 Sep 20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
Sat 28 Sep 20.30
LUX
Nijmegen
Wed 02 Oct 20.15
Het Nationale Theater
Den Haag
Thu 03 Oct 20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
; toon alle

Speellijst: Verhaal van myn droevig leeven

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Fri 31 Jan 20.30
Theater Ins Blau
Leiden
Sat 01 Feb 20.30
Theater Ins Blau
Leiden
Thu 06 Feb 20.30
Toneelschuur
Haarlem
Fri 07 Feb 20.30 première
Toneelschuur
Haarlem
Sat 08 Feb 20.30
Toneelschuur
Haarlem
; toon alle