Rudolphi Producties

Rudolphi Producties is de artistieke thuishaven voor zelfstandige theatermakers met een voorliefde voor theater dat dicht op de huid van de samenleving zit. Makers die onvoorwaardelijk voor kunst durven kiezen zonder daarbij de toeschouwer uit het oog te verliezen. Rudolphi Producties werkt met theatermakers van alle generaties; van net afgestudeerde toptalenten tot door de wol geverfde professionals die de hele wereld gezien hebben. We kiezen voor theater dat verbaast, ontroert, schuurt en verrast.

Makers waar wij de afgelopen jaren mee hebben gewerkt zijn o.a. Bodil de la Parra, Marlies Heuer, Waal en Wind (Eva Marie de Waal en Sophie van Winden), Jette Derlagen, Stephanie Louwrier, Naomi Velissariou, Magne van den Berg, René van ’t Hof en Carver.

Geselecteerd voor eerdere edities van Het Debuut zijn o.a. Caro Derkx, Tim Olivier Somer, Tarik Moree, Romano Haynes, Performancegroep ROTOR, La Isla Bonita, Firma Draak, Rundfunk, performancecollectief URLAND en George Tobal.

MEER INFO:
Rudolphi Producties
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36, 1052 VW Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Artistiek leider: Marie-Anne Rudolphi – marie-anne@viarudolphi.nl
Creatieve producenten: Thomas Royé – thomas@viarudolphi.nl en Marloes Marinussen – marloes@viarudolphi.nl
Marketeer: Lisette Brouwer – lisette@viarudolphi.nl
Klik hier voor meer info over ons

ANBI GEGEVENS:
Stichting Rudolphi Producties
KvK: 34194310 / RSIN: 12427440
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36, 1052 VW Amsterdam
020-6277555
Meer info en ANBI gegevens

Lees meer

Speellijst: Show must go on

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Thu 21 Oct 20.30
Chasse Theater
Breda
Sat 23 Oct 20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
Fri 29 Oct 20.30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Thu 04 Nov 20.30
De Lawei
Drachten
Fri 12 Nov 20.15
HNT Spui
Den Haag
; toon alle

Speellijst: Het Debuut

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Tue 19 Oct 19.30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Thu 21 Oct 19.30
Vrijhof Cultuur
Enschede
Fri 22 Oct 19.30
Theater Walhalla
Rotterdam
Sat 23 Oct 20.00
Mimik
Deventer
Tue 26 Oct 19.30
Junushoff
Wageningen
; toon alle

Speellijst: Dagen van Rijst

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Thu 02 Dec 20.30 try out
De Meervaart
Amsterdam
Fri 03 Dec 20.30 try out
De Meervaart
Amsterdam
Sat 04 Dec 20.30 première
De Meervaart
Amsterdam
Sun 05 Dec 14.30
De Meervaart
Amsterdam
Sat 08 Jan 20.30
Schouwburg De Meerse
Hoofddorp
; toon alle