Contact

Theaterzaken Via Rudolphi
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36
1052 VW Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Theaterzaken via Rudolphi

Team

Marie-Anne Rudolphi

Algemeen directeur Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
marie-anne@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Karin van den Berg

Interim acquisitie en Zakelijk leider Berg & Bos
karin@viarudolphi.nl

Marloes Marinussen

Creatief producent
marloes@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Thomas Royé

Creatief producent
thomas@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Roos Brouwer

Office manager
roos@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Lisette Brouwer

Marketing- en publiciteitsmedewerker Theaterzaken Via Rudolphi, Rudolphi Producties, Berg & Bos
lisette@viarudolphi.nl
aanwezig: ma, wo en vr

Suzanne Kortbeek

Fondsenwerver
suzanne@viarudolphi.nl

Sebastian Coli Bazzini

Financieel medewerker
sebastian@viarudolphi.nl

Maarten van der Cammen

Voor altijd in ons hart