De Theatertroep

De Theatertroep is een collectief van tien toneelspelers met een herkenbare speelstijl waarin de mechaniek van het ‘theatermaken’ wordt blootgelegd. De Theatertroep gaat voortdurend op zoek naar nieuwe vormen van theatermaken, nieuwe locaties om te spelen en nieuwe verbindingen met andere kunstdisciplines. Zij doorspit met regelmaat het rijke aanbod aan klassieke en moderne toneelliteratuur, maar duikt even gretig in de geschiedenis van de film, de beeldende kunst, het cabaret en de sketchshow en schrijft daarnaast zelf nieuw repertoire.

Vanaf 2013 is De Theatertroep een stichting met als bestuursleden: Chris Keulemans (voorzitter), Martijn de Rijk (secretaris, vice-voorzitter), Wouter Goedheer (penningmeester) en Hagar Heijmans (algemeen lid, ondersteuning penningmeester).
De huidige vaste leden van de Theatertroep zijn: Rosa Asbreuk, Ptrick Duijtshoff, Kyrian Esser, Elisabeth ten Have, Timo Huijzendveld, Jordi Möllering, Nicoline Raatgever, Jochum Veenstra, Roos Visser en Jasmijn Vriethoff.

MEER INFO:
Financiën:
financieel@theatertroep.nl

Publiciteit:
publiciteit@theatertroep.nl
theatertroep@gmail.com

Pers:
pers@theatertroep.nl

Techniek:
techniek@theatertroep.nl

Lees meer

Speellijst: Vaudeville IV

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Wed 25 Sep 20.15
Het Nationale Theater
Den Haag
Thu 26 Sep 20.15
Het Nationale Theater
Den Haag
Fri 27 Sep 20.15
Het Nationale Theater
Den Haag
Tue 01 Oct 20.00
Theater Kikker
Utrecht
Wed 02 Oct 20.00
Theater Kikker
Utrecht
; toon alle

Speellijst: Love for Love

Datum
Locatie
Plaats
Boeken
Tue 11 Feb 20.30
Frascati
Amsterdam
Wed 12 Feb 20.30
Frascati
Amsterdam
Thu 13 Feb 20.30
Frascati
Amsterdam
Fri 14 Feb 20.30
Frascati
Amsterdam
Sat 15 Feb 20.30
Frascati
Amsterdam
; toon alle