Contact

Theaterzaken Via Rudolphi
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36
1052 VW Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Theaterzaken via Rudolphi

Team

Marie-Anne Rudolphi

Algemeen directeur Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
marie-anne@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Maarten van der Cammen

Partner Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
maarten@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Lisette Brouwer

Marketing- en publiciteitsmedewerker Theaterzaken Via Rudolphi &  Rudolphi Producties
lisette@viarudolphi.nl
aanwezig: ma, di & do

Roos Brouwer

Office manager
roos@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Sebastian Coli Bazzini

Financieel medewerker
sebastian@viarudolphi.nl

Annet Huizing

Zakelijk leider Het Volksoperahuis
annet@volksoperahuis.nl

Nora Hulsink

Marketing- en publiciteitsmedewerker Het Volksoperahuis
nora@volksoperahuis.nl