Medewerkers Theaterzaken Via Rudolphi

Contact

Theaterzaken Via Rudolphi
Eerste Nassaustraat 5-2
1052 BD Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Theaterzaken via Rudolphi

Team

Marie-Anne Rudolphi

Algemeen directeur Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
aanwezig: ma t/m do
marie-anne@viarudolphi.nl

Maarten van der Cammen

Partner Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
aanwezig: ma t/m do
maarten@viarudolphi.nl

Heske van den Ende

Producent, assistent acquisitie
heske@viarudolphi.nl

Louise de Koning

Marketing- en publiciteitsmedewerker voor Het Volksoperahuis en randprogrammering Theaterzaken Amsterdam
Vanaf juli weer aanwezig.

Lisette Brouwer

Marketing- en publiciteitsmedewerker voor Rudolphi Producties en Suver Nuver.
Aanwezig: ma, di & do
lisette@viarudolphi.nl

Maaike Oude Luttikhuis

Office manager
Aanwezig: ma t/m do
maaike@viarudolphi.nl

Sebastian Coli Bazzini

Financieel medewerker
sebastian@viarudolphi.nl

Karin van den Berg

Producent Suver Nuver
karin@viarudolphi.nl