Contact

Theaterzaken Via Rudolphi
Rombout Hogerbeetsstraat 109 – unit 36
1052 VW Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Theaterzaken via Rudolphi

Team

Marie-Anne Rudolphi

Algemeen directeur Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
marie-anne@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Karin van den Berg

Interim acquisitie en Zakelijk leider Berg & Bos
karin@viarudolphi.nl

Lisette Brouwer

Marketing- en publiciteitsmedewerker Theaterzaken Via Rudolphi &  Rudolphi Producties
lisette@viarudolphi.nl
met zwangerschapsverlof

Roos Brouwer

Office manager
roos@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Sebastian Coli Bazzini

Financieel medewerker
sebastian@viarudolphi.nl

Leonie Dijkstra

Marketing- en publiciteitsmedewerker Theaterzaken Via Rudolphi &  Rudolphi Producties
leonie@viarudolphi.nl
aanwezig: di & do

Andrea Lentink

Marketing- en publiciteitsmedewerker Rudolphi Producties
andrea@viarudolphi.nl