Contact

Theaterzaken Via Rudolphi
Eerste Nassaustraat 5-2
1052 BD Amsterdam
Telefoon: 020-6277555
E-mail: info@viarudolphi.nl

Theaterzaken via Rudolphi

Team

Marie-Anne Rudolphi

Algemeen directeur Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
marie-anne@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Maarten van der Cammen

Partner Theaterzaken Via Rudolphi, producent, acquisitie
maarten@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Heske van den Ende

Producent, assistent acquisitie
heske@viarudolphi.nl

Louise de Koning

Marketing- en publiciteitsmedewerker Het Volksoperahuis, programmamaker Theaterzaken Amsterdam
louise@viarudolphi.nl
aanwezig: di & do

Lisette Brouwer

Marketing- en publiciteitsmedewerker Rudolphi Producties
lisette@viarudolphi.nl
aanwezig: ma, di & do

Sebastian Coli Bazzini

Financieel medewerker
sebastian@viarudolphi.nl

Roos Brouwer

Office manager
roos@viarudolphi.nl
aanwezig: ma t/m do

Emma Boots

Stagiair productie Rudolphi Producties
emma@viarudolphi.nl