Seizoen 2019-2020

Download hier het materiaal voor de seizoenbrochures 2019-2020:

Corrie van Binsbergen & Auke Hulst – Een Groot Gebeuren
Corrie van Binsbergen & Frederique Spigt – Stukjes
Contactpersoon: Sarah Wasch – sarah@stichtingbrokken.nl

Pony Camp – Don’t worry Be Yonce (XS)
Contactpersoon: Stephanie van Batum – info@stephanievanbatum.nl

Golden Palace  – De Oerclub
Contactpersoon: Ingrid Kuijpers/ Leonie Dijkstra – publiciteit@goldenpalace.nl

Lost Project – Man Down
Contactpersoon: Priscilla Vaudelle en Tim van den Heuvel – lostproject@yahoo.com

Het Paradijs – Paradijsvertraging
Contactpersoon: Vincent van Woerkom – vincent@collectiefhetparadijs.nl

Nicole Beutler Projects
8:METAMORPHOSIS
The Exact Position of Things
Role Model (ism DOX)
Contactpersoon: Mayke Klomp – mayke@nbprojects.nl

Rudolphi Producties
Het Debuut
Het verbrande huis (reprise)
Gouwe Pinda’s (reprise)
Mama Màrlene
Decemberdagen
Verhaal van myn droevig leeven
Contactpersoon: Lisette Brouwer – lisette@viarudolphi.nl

Stichting Euphoria | Het Zuidelijk Toneel | Eva Line de Boer – Rust zacht Billy
Contactpersoon: Lisette Brouwer – lisette@viarudolphi.nl

Bellevue Producties – De verschrikkelijke Wittgenstein
Contactpersoon: Casper Koster – casper@theaterbellevue.nl

de Theatertroep – Love for Love
de Theatertroep – Vaudeville IV
Contactpersoon: Nicole Kienhuis – theatertroep@gmail.com / Jordi Möllering – publiciteit@theatertroep.nl

URLAND – De Klingon Hamlet
Contactpersoon: Esra Johanna Merkel – esra@urland.nl