Agenda

Datum
Aanvang
Voorstelling
Maker
Locatie
Plaats
Boeken
di 27.06.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 28.06.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 29.06.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 30.06.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 07.07.17
20.00
FestiValderAa
Schipborg
za 08.07.17
15.00
FestiValderAa
Schipborg
za 08.07.17
22.30
FestiValderAa
Schipborg
za 15.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmgegen
zo 16.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
ma 17.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
di 18.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
wo 19.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
do 20.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
vr 21.07.17
20.00
Festival op ´t Eiland
Nijmegen
wo 16.08.17
20.00
Op locatie
Rotterdam
do 17.08.17
20.00
Op locatie
Rotterdam
vr 18.08.17
20.00
Op locatie
Rotterdam
za 19.08.17
20.00
Op locatie
Rotterdam
zo 20.08.17
20.00
Op locatie
Rotterdam
za 02.09.17
22.00
Op locatie
Den Haag
zo 03.09.17
15.00
Op locatie
Den Haag
vr 15.09.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
za 16.09.17
20.00
Het Debuut 2017 première
Toneelschuur
Haarlem
di 19.09.17
20.00
Schouwburg De Meerse
Hoofddorp
di 19.09.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 20.09.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 20.09.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
do 21.09.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 21.09.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
vr 22.09.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 22.09.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
za 23.09.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 23.09.17
20.30
Schouwburg De Meerse
Hoofddorp
za 23.09.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
ma 25.09.17
20.00
Theater Kikker
Utrecht
di 26.09.17
20.00
Theater Kikker
Utrecht
di 26.09.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
wo 27.09.17
20.00
De NWE Vorst Tilburg
Tilburg
wo 27.09.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
do 28.09.17
20.15
Posthuis Theater
Heerenveen
do 28.09.17
20.30
Junushoff
Wageningen
vr 29.09.17
20.30
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
za 30.09.17
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 30.09.17
20.30
Theater De Verbeelding
Purmerend
di 03.10.17
20.00
Theater Kikker
Utrecht
wo 04.10.17
20.00
Theater Kikker
Utrecht
wo 04.10.17
20.30
Junushoff
Wageningen
do 05.10.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
do 05.10.17
20.30
Groene Engel
Oss
vr 06.10.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
vr 06.10.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 06.10.17
20.30
Stichting Kunstmin
Dordrecht
za 07.10.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
za 07.10.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 11.10.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
wo 11.10.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
do 12.10.17
19.30
Vrijhof Cultuur
Enschede
do 12.10.17
20.00
Greaseman try out
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
vr 13.10.17
20.00
Greaseman try out
Bijlmer Parktheater
Amsterdam Zuidoost
vr 13.10.17
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
za 14.10.17
20.15
Theater Hof 88
Almelo
wo 18.10.17
20.30
Greaseman try out
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
do 19.10.17
20.15
Junushoff
Wageningen
do 19.10.17
20.30
Greaseman try out
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
vr 20.10.17
20.30
Greaseman première
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
vr 20.10.17
20.30
Pand P
Eindhoven
za 21.10.17
20.00
Theater City of Wesopa
Weesp
za 21.10.17
20.15
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
za 21.10.17
20.30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
ma 23.10.17
12.30
Theater Concordia
Enschede
ma 23.10.17
20.00
Hamlet Nederlandse première
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
di 24.10.17
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 25.10.17
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
do 26.10.17
20.15
Theater aan de Slinger
Houten
do 26.10.17
20.30
Groene Engel
Oss
vr 27.10.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
vr 27.10.17
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 28.10.17
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 28.10.17
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
zo 29.10.17
15.00
Theater De Verbeelding
Purmerend
di 31.10.17
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
di 31.10.17
20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
wo 01.11.17
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
do 02.11.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
do 02.11.17
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
vr 03.11.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
za 04.11.17
0.00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
za 04.11.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
za 04.11.17
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
zo 05.11.17
20.00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 07.11.17
20.30
DIDO DIDO try out
Frascati
Amsterdam
wo 08.11.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 08.11.17
20.30
DIDO DIDO try out
Frascati
Amsterdam
do 09.11.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
do 09.11.17
20.15
Theater Dakota
Den Haag
do 09.11.17
20.30
DIDO DIDO première
Frascati
Amsterdam
vr 10.11.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
vr 10.11.17
20.00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 10.11.17
20.30
Frascati
Amsterdam
vr 10.11.17
20.30
Gouwe Pinda's try out
Theater Ins Blau
Leiden
za 11.11.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
za 11.11.17
20.30
Frascati
Amsterdam
za 11.11.17
20.30
Gouwe Pinda's try out
Theater Ins Blau
Leiden
di 14.11.17
20.30
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
wo 15.11.17
20.00
Gouwe Pinda's try out
Toneelschuur
Haarlem
wo 15.11.17
20.30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 16.11.17
20.00
Gouwe Pinda's try out
Toneelschuur
Haarlem
do 16.11.17
20.30
Groene Engel
Oss
do 16.11.17
20.30
LUX
Nijmegen
vr 17.11.17
20.00
Deventer Schouwburg
Deventer
vr 17.11.17
20.00
Gouwe Pinda's première
Toneelschuur
Haarlem
vr 17.11.17
20.30
Theater de Bussel
Oosterhout
vr 17.11.17
20.30
Stichting Kunstmin
Dordrecht
vr 17.11.17
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 18.11.17
20.00
Toneelschuur
Haarlem
za 18.11.17
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 18.11.17
20.30
De Goudse Schouwburg
Gouda
di 21.11.17
20.00
Theater Orpheus
Apeldoorn
di 21.11.17
20.15
Kon.Schouwburg Den Haag
Den Haag
di 21.11.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
wo 22.11.17
20.30
Schouwburg Het Park
Hoorn
wo 22.11.17
20.30
Toneelschuur
Haarlem
wo 22.11.17
20.30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 23.11.17
20.30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
do 23.11.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 23.11.17
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 24.11.17
20.30
Schouwburg Almere
Almere
vr 24.11.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 24.11.17
20.30
AINSI gebouw (via Vrijthof)
Maastricht
vr 24.11.17
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 25.11.17
20.15
De Weijer - Cultureel Centrum Boxmeer
Boxmeer
za 25.11.17
20.15
Theater Hof 88
Almelo
za 25.11.17
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 25.11.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 26.11.17
20.30
Schouwburg De Meerse
Hoofddorp
di 28.11.17
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 29.11.17
20.30
Schouwburg Ogterop
Meppel
do 30.11.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
do 30.11.17
20.30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
do 30.11.17
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 01.12.17
20.00
De Meervaart
Amsterdam
vr 01.12.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
vr 01.12.17
20.30
Deventer Schouwburg
Deventer
vr 01.12.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
za 02.12.17
20.30
De Lawei
Drachten
za 02.12.17
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
zo 03.12.17
16.00
De Lieve Vrouw
Amersfoort
ma 04.12.17
12.30
Theater Concordia
Enschede
wo 06.12.17
20.30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
do 07.12.17
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 07.12.17
20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
do 07.12.17
20.30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
do 07.12.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 08.12.17
20.30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
vr 08.12.17
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
vr 08.12.17
20.30
Zaantheater
Zaandam
vr 08.12.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 09.12.17
20.30
Theater De Verbeelding
Purmerend
za 09.12.17
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 09.12.17
20.30
LUX
Nijmegen
za 09.12.17
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
di 12.12.17
20.30
Schouwburg De Meerse
Hoofddorp
wo 13.12.17
20.30
Schouwburg Ogterop
Meppel
wo 13.12.17
20.30
De Lawei
Drachten
do 14.12.17
20.30
LUX
Nijmegen
do 14.12.17
20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
do 14.12.17
20.30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vr 15.12.17
20.15
De Weijer - Cultureel Centrum Boxmeer
Boxmeer
vr 15.12.17
20.30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
vr 15.12.17
20.30
Stichting Kunstmin
Dordrecht
za 16.12.17
20.30
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
di 19.12.17
20.00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 19.12.17
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
di 19.12.17
20.15
Theater Speelhuis
Helmond
wo 20.12.17
20.30
De Goudse Schouwburg
Gouda
do 21.12.17
20.30
Rabotheater Hengelo
Hengelo
vr 22.12.17
20.00
Cultura
Ede
za 23.12.17
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 23.12.17
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
di 02.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 03.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 04.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 05.01.18
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 05.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 06.01.18
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
za 06.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 07.01.18
15.00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 09.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 10.01.18
20.00
Schouwburg Haarlem
Haarlem
wo 10.01.18
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 10.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 10.01.18
20.30
Chasse Theater
Breda
do 11.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 12.01.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
vr 12.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 13.01.18
20.00
Plaza Futura
Eindhoven
za 13.01.18
20.15
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
za 13.01.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
za 13.01.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
ma 15.01.18
12.30
Theater Concordia
Enschede
ma 15.01.18
19.30
Jeugdtheater de Krakeling
Amsterdam
di 16.01.18
19.30
Jeugdtheater de Krakeling
Amsterdam
wo 17.01.18
20.15
Theater Speelhuis
Helmond
wo 17.01.18
20.15
Posthuis Theater
Heerenveen
wo 17.01.18
20.30
Toneelschuur
Haarlem
do 18.01.18
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
vr 19.01.18
20.30
Chasse Theater
Breda
vr 19.01.18
20.30
Wilminktheater
Enschede
vr 19.01.18
20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
za 20.01.18
0.00
Podium Hoge Woerd
De Meern
za 20.01.18
20.30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
zo 21.01.18
16.00
Zwolse Theaters
Zwolle
di 23.01.18
20.30
AINSI gebouw (via Vrijthof)
Maastricht
di 23.01.18
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 24.01.18
20.30
Deventer Schouwburg
Deventer
wo 24.01.18
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 25.01.18
20.30
Theater Castellum
Alphen a/d Rijn
vr 26.01.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
vr 26.01.18
20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 26.01.18
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 27.01.18
20.15
Theaterkerk Wadway (Martine Smeding)
HOORN NH
za 27.01.18
20.30
Theater De Blauwe Kei
Veghel
zo 28.01.18
15.00
Theater de Bussel
Oosterhout
zo 28.01.18
15.30
Bankgiro Loterij Theaterweekend
Locatie nog niet bekend
di 30.01.18
20.00
Leidse Schouwburg
Leiden
wo 31.01.18
0.00
Het Compagnietheater
Amsterdam
do 01.02.18
20.30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 02.02.18
20.15
Posthuis Theater
Heerenveen
za 10.02.18
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 17.02.18
20.30
Theater aan de Slinger
Houten
di 20.02.18
20.00
Frascati
Amsterdam
wo 21.02.18
20.00
Frascati
Amsterdam
do 22.02.18
20.00
Frascati
Amsterdam
do 22.02.18
20.30
Stadsschouwburg de Harmonie
Leeuwarden
vr 23.02.18
20.00
Frascati
Amsterdam
za 24.02.18
20.00
Frascati
Amsterdam
wo 28.02.18
20.00
UR try out
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
wo 28.02.18
20.15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
do 01.03.18
20.00
UR première
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
do 01.03.18
20.30
Chasse Theater
Breda
vr 02.03.18
20.00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
za 03.03.18
20.30
Wilminktheater
Enschede
za 03.03.18
20.30
Theater De Verbeelding
Purmerend
di 06.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
wo 07.03.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 07.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
do 08.03.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
vr 09.03.18
20.30
AINSI gebouw (via Vrijthof)
Maastricht
za 10.03.18
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
za 10.03.18
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 10.03.18
20.30
De Lawei
Drachten
zo 11.03.18
16.00
De Lieve Vrouw
Amersfoort
wo 14.03.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 14.03.18
20.30
Het Gruitpoort Theater
Doetinchem
do 15.03.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
do 15.03.18
20.30
Theater Concordia
Enschede
vr 16.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
vr 16.03.18
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
vr 16.03.18
21.00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 17.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
di 20.03.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
wo 21.03.18
20.30
Red Matter try out
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 21.03.18
20.30
De NWE Vorst Tilburg
Tilburg
do 22.03.18
20.30
Red Matter try out
Theater Bellevue
Amsterdam
do 22.03.18
20.30
LUX
Nijmegen
do 22.03.18
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
vr 23.03.18
20.30
Red Matter première
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 23.03.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
vr 23.03.18
20.30
Chasse Theater
Breda
za 24.03.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 24.03.18
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 24.03.18
20.30
LUX
Nijmegen
zo 25.03.18
16.00
Zwolse Theaters
Zwolle
di 27.03.18
20.30
Frascati
Amsterdam
wo 28.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
wo 28.03.18
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 28.03.18
20.30
Frascati
Amsterdam
do 29.03.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
do 29.03.18
20.30
Frascati
Amsterdam
vr 30.03.18
20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 30.03.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 31.03.18
20.00
Plaza Futura
Eindhoven
di 03.04.18
20.30
Pand P
Eindhoven
di 03.04.18
20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
wo 04.04.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
do 05.04.18
20.30
Groene Engel
Oss
do 05.04.18
20.30
Theater De Vest
Alkmaar
do 05.04.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
vr 06.04.18
20.15
Theater Zuidplein
Rotterdam
vr 06.04.18
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 06.04.18
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
vr 06.04.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 07.04.18
20.30
Stichting Kunstmin
Dordrecht
za 07.04.18
20.30
Theater De Verbeelding
Purmerend
za 07.04.18
20.30
Schouwburg Almere
Almere
za 07.04.18
20.30
Podium Hoge Woerd
De Meern
di 10.04.18
20.30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
wo 11.04.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 11.04.18
20.15
Posthuis Theater
Heerenveen
wo 11.04.18
20.30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 11.04.18
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
wo 11.04.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 12.04.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
do 12.04.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
do 12.04.18
20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
do 12.04.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 13.04.18
20.15
De Lawei
Drachten
vr 13.04.18
20.30
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 13.04.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 13.04.18
22.00
Stichting Kunstmin
Dordrecht
za 14.04.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
za 14.04.18
20.30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
di 17.04.18
20.00
Frascati
Amsterdam
di 17.04.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 18.04.18
20.00
Frascati
Amsterdam
wo 18.04.18
20.30
Het Gruitpoort Theater
Doetinchem
wo 18.04.18
20.30
Wilminktheater
Enschede
do 19.04.18
20.00
Frascati
Amsterdam
do 19.04.18
20.00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
do 19.04.18
20.30
Theater Concordia
Enschede
do 19.04.18
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 19.04.18
20.30
Schouwburg Het Park
Hoorn
do 19.04.18
20.30
Theater aan de Rijn
Arnhem
vr 20.04.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
vr 20.04.18
20.00
Frascati
Amsterdam
vr 20.04.18
20.30
Theater De Fransche School
Culemborg
za 21.04.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
za 21.04.18
20.00
Frascati
Amsterdam
za 21.04.18
20.30
LUX
Nijmegen
za 21.04.18
20.30
Chasse Theater
Breda
za 21.04.18
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
di 24.04.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
di 24.04.18
20.30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
wo 25.04.18
0.00
Het Klooster
Woerden
wo 25.04.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 25.04.18
20.30
Theater De Nieuwe Kolk
Assen
do 26.04.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
do 26.04.18
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
za 28.04.18
20.30
Theater De Verbeelding
Purmerend
za 28.04.18
20.30
De Lieve Vrouw
Amersfoort
zo 29.04.18
15.30
Schouwburg Almere
Almere
ma 30.04.18
19.30
Vrijhof Cultuur
Enschede
di 01.05.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
wo 02.05.18
20.00
Theater Kikker
Utrecht
do 03.05.18
20.15
Theater De Dillewijn
Ankeveen
do 03.05.18
20.30
Pand P
Eindhoven
do 03.05.18
20.30
Isala Theater
Capelle a/d IJssel
ma 07.05.18
12.30
Theater Concordia
Enschede
di 08.05.18
20.30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
wo 09.05.18
20.30
Junushoff
Wageningen
wo 09.05.18
20.30
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
do 10.05.18
0.00
Theater Ins Blau
Leiden
vr 11.05.18
20.00
Plaza Futura
Eindhoven
za 12.05.18
20.30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 12.05.18
20.30
Theater de Bussel
Oosterhout
di 15.05.18
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 16.05.18
20.15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
wo 16.05.18
20.30
Theater Ins Blau
Leiden
wo 16.05.18
20.30
Het Gruitpoort Theater
Doetinchem
do 17.05.18
20.00
De Meervaart
Amsterdam
do 17.05.18
20.30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 18.05.18
20.30
LUX
Nijmegen
vr 18.05.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 19.05.18
20.30
Theater Bouwkunde
Deventer
za 19.05.18
20.30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 19.05.18
20.30
De Lawei
Drachten
zo 20.05.18
16.00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 22.05.18
13.30
Theater aan het Spui
Den Haag
di 22.05.18
20.15
Theater aan het Spui
Den Haag
wo 23.05.18
20.00
Toneelschuur
Haarlem
wo 23.05.18
20.30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 24.05.18
20.30
Theater aan de Rijn
Arnhem
do 24.05.18
20.30
Zaantheater
Zaandam
vr 25.05.18
20.30
Chasse Theater
Breda
za 26.05.18
16.00
AINSI gebouw (via Vrijthof)
Maastricht
za 02.06.18
20.30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ma 04.06.18
20.15
Kleine Komedie
Amsterdam